Kurumsal

DESA TAŞIMACILIK A.Ş. olarak şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma, askılı tekstil taşıma, fuar taşımacılığı ve uluslar arası lojistik hizmetleri sunmaktayız.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda , hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.

DESA TAŞIMACILIK A.Ş. uzun geçmişe dayanan tecrübesi ile nakliyat alanında önde gelen bir firmadır.

Kuruluşumuz geniş araç filosu ve tecrubeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası askılı tekstil taşıma depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Kuruluşumuz başarılarına yeni başarılar eklemek için yeni taşınma sistemlerini kendi bünyesine eklemiştir.

DESA TAŞIMACILIK A.Ş. olarak expertiz hizmetini ücretsiz olarak vermekteyiz. Nakliyeniz sırasında sizin güvenceniz olarak emtealarınız sigortalı bir biçimde nakliye edilmektedir.

Kara Taşımacılığı Sektöründe, Örnek ve Güvenilir, İstikrarla Büyüyen Bir Marka Olmayı hedefliyoruz!

Kalite Politikamız

DESA TAŞIMACILIK A.Ş., “Güvenilir Bir Firma” olmayı kendisine prensip edinmiştir. DESA Nakliyat, tüm çalışanlarıyla bir ailedir. Bu ailenin tüm bireyleri birlikte, takım ruhuyla kalite standartlarını oluşturmaktan, uygulamaktan ve geliştirmekten sorumludur.

DESA TAŞIMACILIK A.Ş. hem sektörün, hem de toplumun gelişmesine katkıda bulunmak için üzerine düşen görevleri yerine getirir. Vizyonu, sektöründe her zaman lider olmak için çalışmaktadır.

DESA TAŞIMACILIK A.Ş.'de verilen hizmet, sadece malın taşınması ile sınırlı değildir. Nakliye ile ilgili olarak her konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek ve çözüm üretmek ve müşterinin sorunlarına sahip çıkmak verilen hizmetin kapsamındadır. Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirmesi geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.

DESA TAŞIMACILIK A.Ş., müşterisinin malını istediği yere istediği zamanda ulaştırabilmesi için en uygun nakliye modlarını ve lojistik imkanlarını kullanır.

Müşterisinin malını zamanında teslim alır, gerekirse depolar, en uygun taşımacılık kombinasyonunu seçer ve müşterisinin malını zamanında, tam ve sağlam olarak teslim eder.

DESA TAŞIMACILIK A.Ş., hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine, bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri alır, müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için işlerinde sürekli iyileştirmeler yapar.

DESA TAŞIMACILIK A.Ş., elemanlarının şirketinden güvence ve gurur duymaları için gerekli önlemleri alır ve öncelikle eğitim amaçlı olmak üzere gerekli kaynakları sağlar.

DESA TAŞIMACILIK A.Ş., müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, teknolojik ve çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek imkanları dahilinde uygular.

Sektöründe zamanın gerekliliği olan, yenilik ve teknolojilerin takipçisi değil, yaratıcısı olmaya ve Müşterilerimize beklentilerinin fazlasını sunarak, bütünsel çözümler üretmeye çalışıyoruz.