Hakkımızda

Desa Taşımacılık A.Ş. Askılı Taşıma ihtiyaçlarınızda doğru çözümler üreten, uzman ekibi tarafından deneyim kazanmış bir firmadır. Teknoloji, hız, zaman ve maliyet avantajı ile birleştirilerek, kaliteli hizmet ilkesi izlenir. Desa Taşımacılık, lojistik çözümleri üreten, tedarik zincirinin her adımında müşterilerine destek olmayı hedefleyen bir firmadır. Tekstil alanında uzmanlaşmış, Türkiye’nin ve Avrupa'nın sayılı markalarını taşıyan firmamız, ayrıca coronet askı taşımacılığının da öncüsüdür. Her şeyin güvenle başladığını biliyoruz. Sektörde kurduğumuz uzun süreli ilişkilerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarının hızlı, kaliteli ve uygun maliyetle karşılanmasını sağlıyoruz. Yılların bizlere verdiği tecrübeyle her zaman bir adım daha ileriyi hedefliyor ve çalışıyoruz.

Desa Taşımacılık A.Ş. olarak; verdiğimiz hizmetin her aşamasında hatta sonrasında da sizin yolunuzu aydınlatan ve size yol gösteren feneriniz olmaktan her zaman gurur duyarız.

DESA
YAŞINDA

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçlarına odaklı, özel çözümler sunabilen, çalışan ve müşteri memnuniyetini önemseyen, hizmette kalite standartlarına uyumlu, verimlilik esaslarını gözeten ve marka değeri kuvvetli bir lojistik firması olmak...

Vizyonumuz

İş modellerini ve teknolojik gelişimleri yakından takip ederek, müşterilerine katma değerli hizmetler sunan, gelişime sürekli yatırım yaparak, iş süreç ve modellerini sürekli geliştiren, müşterilere sunduğu çözümlerle öncü bir marka yaratmak..