Hizmetlerimiz

Askılı Tekstil Taşımacılığının Avantaları

Askılı taşımacılık, tekstil taşımasında katma değer yaratmaktadır. Araçlardaki askı sistemleri sayesinde, etek, gömlek, ceket, elbise, pantolon ve aklınıza gelebilecek her türlü tekstil ürününü kolilerle istiflemek yerine, tek tek askılarla taşıyabilirsiniz. Ürünleriniz işletmenizden çıktığı haliyle, kırışmadan, deforme olmadan, kirlenmeden varış noktasına ulaşır ve sergilenmek için ekstra bir operasyona ihtiyaç duymaz.

Askılı Tekstil
Taşımacılığı

Hızlı ve kaliteli hizmetimizle, dünyanın sayılı tekstil markalarının yıllardır tercih ettiği markayız.

Geçmişten geleceğe Lojistik taşımacılığında önemli bir yere sahip askılı taşımacılık günümüzde tekstil firmaları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hayatımızın önemli bir yerinde olan giyim sektörü ülkemizde oldukça gelişmiş dünyada kendini kanıtlamış bir yapı ile ithalat da üst sıralarda yer almaktadır. Tekstil üretiminde ve kullanımında tercih sebebi olan üretim firmalarımız oldukça çoğunluktadır. Ülkemiz de ve dünya da önemli bir yere sahip giyim üretim sektörümüzün bir parçası olan nakliye sürecinde aynı kalite ile hizmet vermek bizler içinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Türkiye’nin her lokasyonuna Tüm tekstil ürünlerinizin askılı ve kolili taşımacılık hizmetini, Desa Taşımacılık A.Ş. güvencesiyle hızlı emniyetli ve sorunsuz olarak zamanında gerçekleştiriyoruz.

Parsiyel
Taşımacılığı

Alanında son derece tecrübeli ve uzman ekibimizle tüm tekstil ürünlerinizin, miktarı ne olursa olsun, parsiyel taşımacılığını Çorlu-İstanbul-Bursa ve İzmir lokasyonları arasında Desa Taşımacılık A.Ş. güvencesi altında gerçekleştiriyoruz.